| Preces apraksts | 44 taustiņi |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP20(ūdensnedrošs) |
| Spriegums | 12V |
| Izmēri | 62x35x23 mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 6307 |
| Preces apraksts | 44 taustiņi |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP20(ūdensnedrošs) |
| Spriegums | 12V |
| Izmēri | 62x35x23 mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 6307 |
