IEBŪVĒJAMI PANEĻI (KVADRĀTVEIDA)
Print
18W(1263lm)
| Jauda | 18W |
| Aizsardzības klase | IP40 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 70lm/w(1263lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 3000K |
| Spriegums | AC220-240V |
| Izmēri | 200x200mm |
| Korpuss | PC, stikls |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€10.99





