| Jauda | 24w |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP65(ūdensdrošs) |
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 80lm/w(1900lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 4500K(neitrāli balta) |
| Spriegums | AC180-260V |
| Izmēri | 240×56 mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 2287 |




