IEBŪVĒJAMI PANEĻI (APAĻI)
Print
28W(2121lm), Ø215mm, ūdensdrošs
| Jauda | 28W |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 75lm/w(2121lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 4000K |
| Spriegums | AC220-240V |
| Izmēri | 215mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 3 gadi |
€22.99






