LED noliktavām/ ražošanai
Print
480W, A+
| Jauda | 480W |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 100lm/w(48000lm) |
| Gaismas stara leņķis | 60°/90° |
| Gaismas krāsa | 5700K |
| Spriegums | 220V |
| Izmērs | 649x448x68 mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 5 gadi |
€492.00






