IEBŪVĒJAMI PANEĻI (KVADRĀTVEIDA)
Print
6W(409lm)
| Jauda | 6W |
| Aizsardzības klase | IP40 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 70lm/w(411lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 3000K |
| Spriegums | AC220-240V |
| Izmēri | 95x95mm |
| Korpuss | PC, stikls |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€4.99






