Dārza apgaismojums (pēc pasūtījuma)
Print
LED Epistar dārza gaismeklis 8W, 50cm, IP54
| Jauda | 8w |
| Aizsardzības klase | IP54 |
| Elektronenerģijas klase | |
| Gaismekļa efektivitāte | 450lm |
| Gaismas stara leņķis | 160° |
| Gaismas krāsa | 4500K |
| Spriegums | |
| Izmēri | 510X160X54mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€39.99







