LED prožektori ar kustību sensoru
Print
10W
| Jauda | 10W |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 85/w(850lm) |
| Gaismas stara leņķis | 100° |
| Gaismas krāsa | 4000-4500K |
| Spriegums | AC175-265V |
| Izmēri | 115x100x27mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 5854 |
€14.99 €20.00




