LED noliktavām/ ražošanai
Print
120W, A+++
| Jauda | 120W |
| Aizsardzības klase | IP66, IK08 |
| Elektronenerģijas klase | A+++ |
| Gaismekļa efektivitāte | 180lm/w(21600lm) |
| Gaismas stara leņķis | 30°/60°/90°/120° |
| Gaismas krāsa | 4000K |
| Spriegums | 230V |
| Izmērs | 1200x135x140mm |
| Korpuss | Alumīnijs, rūdīts stikls |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 5 gadi |







