IEBŪVĒJAMI PANEĻI (KVADRĀTVEIDA)
Print
14W(1228lm), IP65(ūdensdrošs)
| Jauda | 14W |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 80lm/w(1228lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 4000K |
| Spriegums | AC220-240V |
| Izmēri | 155X155mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€13.99





