IEBŪVĒJAMI PANEĻI (KVADRĀTVEIDA)
Print
8W(645lm), IP65(ūdensdrošs)
| Jauda | 8W |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 80lm/w(645lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 4000K |
| Spriegums | AC220-240V |
| Izmēri | 100X100mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€9.99




