| Jauda | 15W |
|---|---|
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismas krāsa | 3000K(silti balta) |
| Spriegums | AC100-240V |
| Izmēri | 105cm |
| Korpuss | Nerūsējošais tērauds |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 1386 |
| Jauda | 15W |
|---|---|
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismas krāsa | 3000K(silti balta) |
| Spriegums | AC100-240V |
| Izmēri | 105cm |
| Korpuss | Nerūsējošais tērauds |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 1386 |

