| Jauda | 2.4w |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP65(ūdensdrošs) |
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 200lm |
| Gaismas stara leņķis | 160° |
| Gaismas krāsa | 6500K(auksti balta) |
| Spriegums | 12V |
| Izmēri | 38×38 mm |
| Korpuss | PCB |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 4561 |


