| Jauda | (iespējams DALI), 200W |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IK08, IP65 |
| Elektroenerģijas klase | A+++ |
| Gaismekļa efektivitāte | 170/180lm/w(34000/36000lm) |
| Gaismas stara leņķis | 150°, 76°, 98° |
| Gaismas krāsa | 4000K |
| Spriegums | 230V |
| Izmēri | 520x220mm |
| Korpuss | Alumīnijs, PMMA |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 5 gadi |




