LED prožektori
Print
200W
| Jauda | 200W |
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektronenerģijas klase | A |
| Gaismekļa efektivitāte | 80lm/w(16000lm) |
| Gaismas stara leņķis | 110° |
| Gaismas krāsa | 4500K |
| Spriegums | AC200-240V |
| Izmēri | 380x340x44mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
| Garantija | 2 gadi |
€57.00 €98.00




