| Jauda | 20W |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP65(ūdensdrošs) |
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 6000K(auksti balta) |
| Izmēri | 420x177x40mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Preces apraksts | Akumulators: 5ah, darbības laiks līdz 8h, turētāja diametrs 40mm |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 3225 |
LED ielu apgaismojums, LED solārais apgaismojums
Print
20W LED solārais ielu apgaismojums
€49.00 €68.00






