| Jauda | 240W |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP65 |
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 100lm/w(24000lm) |
| Gaismas stara leņķis | 60°, 90° |
| Gaismas krāsa | 5700K |
| Spriegums | AC220V |
| Izmēri | 425x341x68mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 5 gadi |





