LED 12V auto gaismas
Print
24W(DC10-30V)
| Jauda | 24W |
| Aizsardzības klase | IP67 |
| Elektronenerģijas klase | A++ |
| Gaismekļa efektivitāte | 130lm/w |
| Gaismas stara leņķis | 60 |
| Gaismas krāsa | 6000K |
| Spriegums | DC10-30V |
| Izmēri | 140X100X60mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€21.00






