IEBŪVĒJAMI PANEĻI (KVADRĀTVEIDA)
Print
24W(1685lm)
| Jauda | 24W |
| Aizsardzības klase | IP20/IP40 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 70lm/w(1685lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 3000K |
| Spriegums | 220-240V |
| Izmēri | 295x295x1.5mm |
| Korpuss | Alumīnijs |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€11.99 €16.99



