IEBŪVĒJAMI PANEĻI (KVADRĀTVEIDA)
Print
36W (600x600mm) AVĀRIJAS 3h
| Jauda | 36W |
| Aizsardzības klase | IP20/IP40 |
| Elektronenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 80lm/w(3620lm) |
| Gaismas stara leņķis | 120° |
| Gaismas krāsa | 4000K |
| Spriegums | 230V |
| Izmēri | 597x597x9mm |
| Korpuss | |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
€75.90



