| Jauda | 36W, 12V, 3A |
|---|---|
| Aizsardzības klase | IP44 |
| Spriegums | AC110-240V |
| Izmēri | 115x47x33 mm |
| Korpuss | PC |
| Sertifikāti | CE, RoHS |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 6102 |
Apskatīt grozu “25W, 12V, 2.1A, barošanas bloks” ir pievienots jūsu grozam.



