| Jauda | 10W |
|---|---|
| Elektroenerģijas klase | A+ |
| Gaismekļa efektivitāte | 650lm |
| Gaismas krāsa | 4000-4500K(neitrāli balta) |
| Spriegums | AC100-240V |
| Izmēri | 540x100x45 |
| Korpuss | Nerūsējošais tērauds |
| Sertifikāti | CE |
| Garantija | 2 gadi |
| Preces kods | 1085 |





